Jakie zaproszenia dla gości wybrać na komunię?

Ten kto otrzyma takie zawiadomienie, z pewnością będzie usatysfakcjonowany, gdyż jest do jedno z najbardziej eleganckich zawiadomień w naszej ofercie. Gama kolorów jaką postanowiliśmy zastosować przy projektowaniu tego zaproszenia, daje niesamowity styl temu zawiadomieniu.

Ręcznie wykonane zaproszenia

Zaproszenie to składa się z 2-óch części: pierwsza to kieszonka z brązowego papieru, w którą wkładana jest część właściwa barwy białej, zawierająca treść spersonalizowaną. Część zawierająca spersonalizowaną treść posiada znak kielicha z hostią w kolorze brązowym. Przy wytwarzaniu zawiadomień na komunię nie szczędzimy na materiały, z racji tego kupujący kupują towar najlepszej jakości. Continue reading „Jakie zaproszenia dla gości wybrać na komunię?”

Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości na komunię – sklep

Prezentujemy państwu cztery wzory zaproszeń, w 2-óch paletach barw. Wybór kolorystyczny to różowy dla dziewczyn oraz niebieski dla chłopców. Frontowa strona zawiadomienia o komunii zaprojektowana dla dziewczynek jest obrysowana motywem kwiatów róży.

Komunia tanie zaproszenia dla gości

Model zawiadomienia w kolorystyce różowej może być zamówiony w 2-óch typach: z naczyniem mszalnym lub wzbijającym się w niebo gołębiem. Barwa niebieska zdominowała zaproszenia opracowane z myślą o chłopakach. Kupujący mają do wyboru zaproszenie w kolorach niebieskich z chrystogramem albo z sylwetką klęczącego chłopca. Continue reading „Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości na komunię – sklep”