Eleganckie i ciekawe zaproszenia komunijne – różne wzory

Proponujemy zaproszenia na komunię w kilku możliwościach kolorystycznych i wzorniczych. Do tworzenia tych zawiadomień o komunii używamy jedynie materiałów najwyższej klasy. Kolor tych zaproszeń zdradza ich przeznaczenie, czyli niebieski dla płci męskiej i różowe dla dziewczynek.

Komunia zaproszenia

Grafika zamieszczona na przedniej stronie zaproszenia właściwie oddaje styl uroczystości komunii świętej. Przedstawiane wzory zawiadomień mają wspólne elementy graficzne, chodzi tutaj o motyw winorośli, natomiast różnić się mogą grafiką ulokowaną na środku w okręgu. Środkowa część tych zawiadomień to grafika prezentująca do wyboru: gołębia, klęczące dziecko, skrótowiec IHS lub naczynie liturgiczne z hostią. Continue reading „Eleganckie i ciekawe zaproszenia komunijne – różne wzory”

Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii

Kolory brązu oraz beżowe to główne barwy w szacie kolorystycznej tego zaproszenia na komunię. Drewno oraz juta to surowce, z których zrobione są ozdoby dla tego zawiadomienia na komunię. W skład pierwszej strony zaproszenia wchodzą takie oto zdobienia: dokładnie wycięty wzorek, kokardka ze sznurka jutowego, którą można wymienić na ozdobną wstążeczkę.

Sklep z zaproszeniami

Dekoracje wchodzące w wystrój tego typu zawiadomienia na komunię są zaprojektowane z gustem, toteż dodają one niezmiernie reprezentacyjnego stylu. W środku zawiadomienia zamawiający odnajdą treść, która ułatwia wypisywanie zawiadomienia pod konkretne dane gości. Podsumowując jest to ciekawy, ręcznie wytwarzany wzór zawiadomienia na komunię, który sprawdzi się świetnie jako informacja o uroczystościach kościelnych. Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii”