Jakie zaproszenia dla gości wybrać na komunię?

Ten kto otrzyma takie zawiadomienie, z pewnością będzie usatysfakcjonowany, gdyż jest do jedno z najbardziej eleganckich zawiadomień w naszej ofercie. Gama kolorów jaką postanowiliśmy zastosować przy projektowaniu tego zaproszenia, daje niesamowity styl temu zawiadomieniu.

Ręcznie wykonane zaproszenia

Zaproszenie to składa się z 2-óch części: pierwsza to kieszonka z brązowego papieru, w którą wkładana jest część właściwa barwy białej, zawierająca treść spersonalizowaną. Część zawierająca spersonalizowaną treść posiada znak kielicha z hostią w kolorze brązowym. Przy wytwarzaniu zawiadomień na komunię nie szczędzimy na materiały, z racji tego kupujący kupują towar najlepszej jakości. Continue reading „Jakie zaproszenia dla gości wybrać na komunię?”

Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości z okazji komunii

Eleganckie, dwuczęściowe zawiadomienie na pierwszą komunię świętą. Część wierzchnia zaproszenia za sprawą oczka zbliżonego wyglądem do cyrkonii, satynowej wstążki i precyzyjnie wyciętego motywu graficznego prezentuje się niezwykle okazale. Za sprawą wykrawanego znaku hostii na kopercie, zawiadomienie nawiązuje do religii chrześcijańskiej oraz uroczystości pierwszej komunii świętej.

Tanie zaproszenia

Dzięki przemyślanej kompozycji kolorów i symboli, zaproszenie to jest stylowym rękodziełem, pełniącym funkcje powiadomienia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Dla osób szukających niespotykanego wzoru zaproszenia na komunię, ten projekt to nie lada gratka. Continue reading „Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Niezapomniane zaproszenia dla gości z okazji komunii

Oferta zawiadomień na pierwszą komunię świętą, które znamionują się nikłą ilością ozdób i prostą formą przekazania najważniejszych danych na temat uroczystości kościelnych. Centralne miejsce pierwszej strony tego zaproszenia zajmuje znak hostii, który bardzo mocno powiązany jest z ceremonią pierwszej komunii świętej.

Personalizowane zaproszenia dla gości

Papier użyty do zrobienia tego zawiadomienia ma na swojej powierzchni miłą w dotyku fakturę. W środku zawiadomienia znajduje się treść, przygotowana specjalnie po to, żeby w prosty sposób spersonalizować pismo pod kątem gości. Korzystna cena oraz wysoka jakość materiałów to atuty przemawiające za tym typem zawiadomienia na komunię. Continue reading „Niezapomniane zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Niepowtarzalne zaproszenia komunijne – różne wzory

Niesłychanie skromne i pełne uroku zawiadomienia na komunię dziewczynki i chłopca. Do stworzenia prezentowane w tekście zawiadomienia na komunię, użyto między innymi zdobionego, fakturowanego papieru. Model ten ma dwie opcje, które w zależności od tego, kto zmierza do pierwszej komunii świętej, różnią się paroma ozdobami.

Komunia zaproszenia sklep

Damskie zaproszenie jest zrobione w kolorystyce różowej, a na środku frontowej strony ma wyciętą sylwetę klęczącej dziewczynki. Różnice w zaproszeniu na komunię chłopca to wycięta sylwetka, która od razu sugeruje kto zmierza do pierwszej komunii świętej. Continue reading „Niepowtarzalne zaproszenia komunijne – różne wzory”

Wybór zaproszeń na komunię – duży wybór, polski sklep

Niepowtarzalne oraz stylowe zaproszenia na komunię świętą. Dobrej jakości surowce papiernicze dodają tym zawiadomieniom stylu i wysublimowanej prezencji, co szczególnie jest istotne podczas zapraszania gości na komunię. Przygotowaliśmy dwa modele tych zaproszeń, różniące się między sobą barwą kokardy i symbolem wyciętym w brązowym papierze.

Zaproszenia komunia

Przód zaproszenia zawiera element dekoracyjny, który z racji umocowania na dystansie daje efekt uwypuklonej strony tytułowej. Niezmiernie dobry stosunek jakości do ceny w prezentowanych zaproszeniach gwarantuje zadowolenie wszystkich kupujących. Continue reading „Wybór zaproszeń na komunię – duży wybór, polski sklep”

Eleganckie i ciekawe zaproszenia komunijne – różne wzory

Proponujemy zaproszenia na komunię w kilku możliwościach kolorystycznych i wzorniczych. Do tworzenia tych zawiadomień o komunii używamy jedynie materiałów najwyższej klasy. Kolor tych zaproszeń zdradza ich przeznaczenie, czyli niebieski dla płci męskiej i różowe dla dziewczynek.

Komunia zaproszenia

Grafika zamieszczona na przedniej stronie zaproszenia właściwie oddaje styl uroczystości komunii świętej. Przedstawiane wzory zawiadomień mają wspólne elementy graficzne, chodzi tutaj o motyw winorośli, natomiast różnić się mogą grafiką ulokowaną na środku w okręgu. Środkowa część tych zawiadomień to grafika prezentująca do wyboru: gołębia, klęczące dziecko, skrótowiec IHS lub naczynie liturgiczne z hostią. Continue reading „Eleganckie i ciekawe zaproszenia komunijne – różne wzory”

Różne wzory, tanich zaproszeń dla gości z okazji komunii

Szablon zawiadomienia na komunię, którego motywem głównym jest chrystogram. Kieszonka z brązowego papieru i zawiadomienie z białego papieru to dwa najistotniejsze elementy tego wzoru. Naszym konsumentom do wyboru oferujemy 4 opcje kolorystyczne tego wzoru zaproszenia na komunię.

Stylowe zaproszenia

Matowy papier zagospodarowany został do budowy kieszeni, a laser wykorzystaliśmy do wykrojenia motywu graficznego. Dobre zawiadomienie na komunię charakteryzuje się świetnej jakości materiałami z których zostało zrobione, ogromną dokładnością wykonania oraz interesującą treścią, którą można łatwo spersonalizować – te wszystkie cechy posiada ten szablon zawiadomienia. Continue reading „Różne wzory, tanich zaproszeń dla gości z okazji komunii”

Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii

Kolory brązu oraz beżowe to główne barwy w szacie kolorystycznej tego zaproszenia na komunię. Drewno oraz juta to surowce, z których zrobione są ozdoby dla tego zawiadomienia na komunię. W skład pierwszej strony zaproszenia wchodzą takie oto zdobienia: dokładnie wycięty wzorek, kokardka ze sznurka jutowego, którą można wymienić na ozdobną wstążeczkę.

Sklep z zaproszeniami

Dekoracje wchodzące w wystrój tego typu zawiadomienia na komunię są zaprojektowane z gustem, toteż dodają one niezmiernie reprezentacyjnego stylu. W środku zawiadomienia zamawiający odnajdą treść, która ułatwia wypisywanie zawiadomienia pod konkretne dane gości. Podsumowując jest to ciekawy, ręcznie wytwarzany wzór zawiadomienia na komunię, który sprawdzi się świetnie jako informacja o uroczystościach kościelnych. Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii”

Komunia – pomysłowe i ciekawe zaproszenia dla gości

Oferta ta adresowana jest do rodziców, którzy poszukują zawiadomień o komunii cechujących się nieskomplikowaną formą oraz minimalistycznymi zdobieniami. Ozdobny papier z wyczuwalną fakturą to surowiec jaki został wykorzystany do wyprodukowania prezentowanych zawiadomień na komunię.

Przygotowania do komunii

Chrystogram umieszczony na tytułowej stronie zaproszenia właściwie nawiązuje do uroczystości powiązanych z pierwszą komunią świętą. Materiały, kroje czcionek i barwy zostały tak skomponowane, żeby całość zaproszenia prezentowała się spójnie. Wnętrze zawiadomienia skrywa właściwie skonstruowaną treść, którą kupujący mogą personalizować. Continue reading „Komunia – pomysłowe i ciekawe zaproszenia dla gości”

Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości na komunię – sklep

Prezentujemy państwu cztery wzory zaproszeń, w 2-óch paletach barw. Wybór kolorystyczny to różowy dla dziewczyn oraz niebieski dla chłopców. Frontowa strona zawiadomienia o komunii zaprojektowana dla dziewczynek jest obrysowana motywem kwiatów róży.

Komunia tanie zaproszenia dla gości

Model zawiadomienia w kolorystyce różowej może być zamówiony w 2-óch typach: z naczyniem mszalnym lub wzbijającym się w niebo gołębiem. Barwa niebieska zdominowała zaproszenia opracowane z myślą o chłopakach. Kupujący mają do wyboru zaproszenie w kolorach niebieskich z chrystogramem albo z sylwetką klęczącego chłopca. Continue reading „Ręcznie zdobione zaproszenia dla gości na komunię – sklep”