Boho wesele – piękny upominek dla gości weselnych

Zawarcie związku małżeńskiego przynależy do najważniejszych dni w życiu stąd też warto tą chwilę zachować w pamięci. Sprezentowanie młodej parze oryginalnego prezentu to perfekcyjne rozwiązanie. Tworzone z precyzją drewniane serce gwarantuje zamieszczenie osobistych życzeń, a również odnosi się do atencji uroczystości.

Eleganckie podziękowania dla gości

Motyw kwiatów czy motyla dodają wdzięku, a niesztampowa forma powoduje, że jest to w rzeczy samej innowacyjny upominek. Taka pamiątka z pewnością wywoła uśmiech, a może i wzruszenie na twarzy młodych współmałżonków, a na dodatek przetrwa przez długie lata. Continue reading „Boho wesele – piękny upominek dla gości weselnych”

Podziękowania dla gości weselnych – serduszka

Uroczystości weselne – najistotniejszy dzień, podczas którego rodzina celebruje miłość i nowo powstały związek pary młodej. Tradycją jest również składanie podziękowań rodzicom. Nowym, aczkolwiek niezmiernie miłym zwyczajem stają się także podziękowania dla przybyłych gości – również te słowne oraz te, które przewidują wręczanie drobnych podarunków na zakończenie imprezy. Podziękowania dla gości na ślub to prosty, lecz równocześnie nadzwyczajny sposób na okazanie wdzięczności i sprawienie dużej przyjemności wszystkim przybyłym na uroczystości ślubne. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pozostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując przychylne emocje.

Proponowane przez nas podziękowania dla gości to solidne produkty wykonane z drewna, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst. Podana cena obejmuje gotowy do wręczenia magnes oraz dekoracyjną kopertę (do wyboru trzy kolory: różowy, szary lub niebieski) – gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Prezent dla świadka

Każda para młoda musi poświęcić przed ślubem trochę czasu, aby wybrać obrączki czy też prezent dla świadka, muszą się zastanowić jaki prezent dla rodziców od pary młodej będzie najlepszy. Fajnie jak prezenty weselne dla rodziców robią dobre wrażenie.. Jest to niezwykle ważny element ceremonii, a także symbol zawarcia związku małżeńskiego.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Przed podjęciem decyzji i zamówieniem obrączek, trzeba podać dokładne wymiary, ponieważ nierzadko zdarza się tak, że trzeba obrączkę zmniejszyć. Decyzja o tym, jakie obrączki wybrać, powinna być wspólna, a także do końca przemyślana. Na samym początku pojawia się pytanie, z jakiego tworzywa najlepiej wykonać dane obrączki. Jak wiadomo, wśród ludzi pojawiają się miłośnicy złota i srebra. Pośród par młodych, największa liczba decyduje się jednak na obrączki złote. Wyboru w tym miejscu dokonuje się pomiędzy złotem żółtym, a białym, które w pewnym stopniu przypomina srebro. Continue reading „Prezent dla świadka”

Podziękowania dla rodziców prezent

W Polsce nadal modne jest to, że organizujemy wesele w Domach Strażackich. Tego typu miejsce w małych miejscowościach posiada największą salę, a także zaplecze kuchenne, w którym to można serwować posiłki dla znacznej ilości gości do tego miejsca gdzie można trzymać podziękowania dla rodziców prezent oraz znajdziemy na stołach miejsce na pudełeczka na prezenty dla gości no i oczywiście koniecznie trzeba mieć prezent dla rodziców ślub.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Jednakże, gdy zdecydujemy się na Dom Strażaka, to na naszej głowie pozostanie szereg dodatkowych spraw, o które musimy zadbać.  Mianowicie chodzi o zespół muzyczny, kucharkę, dekoracje Sali, wyposażenie w stoliki i krzesła w przypadku ich zabraknięcia itp. Lista jest dosyć długa. Musimy liczyć się z tym, że obecnie mamy do dyspozycji szereg lokali, które to wyręczają nas w większości spraw. My tylko martwimy się opłatami. Continue reading „Podziękowania dla rodziców prezent”