Pomysłowe podziękowania dla gości z okazji komunii

Chrzest to znamienny moment w ludzkim życiu, wskutek tego dobrze, aby zapadł on w pamięci na długo. Należałoby podziękować chrzestnym za włożony trud, a wolno to zrobić przez podarowanie nieszablonowych prezentów.

Komunia podziękowania dla chrzestnych

Wykonana z drzewa statua przekazuje podziękowania i miłość, a to zapewnia zadowolenie i radość. Motyw aniołka nawiązuje do charakteru uroczystości, a dodany niebieski lub różowy kolor wskazuje na płeć chrzczonego dziecka. Indywidualny grawer zezwala przekazać chrzestnym słowa wdzięczności. Continue reading „Pomysłowe podziękowania dla gości z okazji komunii”

Gotowe i ładne podziękowania dla gości weselnych – tanio

Młoda Para zawsze chce podziękować gościom ślubnym w unikalny sposób – nasza propozycja to gotowy pomysł na taki upominek! Nie będzie efemerycznym podarunkiem w postaci ciastek, lecz trwałym wspomnieniem w pięknej formie. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Zakup podziękowań dla gości

Po dodaniu do niej personalizacji i grafiki będzie opisywać się zjawiskowo! Goście ucieszą się również na widok znajdującego się z tyłu magnesu. W ten sposób zyskają nie tylko pamiątkę, ale i fajny gadżet. Continue reading „Gotowe i ładne podziękowania dla gości weselnych – tanio”

Ręcznie zdobione podziękowania dla gości – komunia

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był po mistrzowsku dopieszczony. Nasze podziękowania to sposób na stylowe podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Drewniana gołębica lub ewentualnie serca idealnie pasuje do charakteru imprezy, a fakt iż wolno na niej umieścić dowolny napis spowoduje, iż będzie unikatem.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Każde jedno drewniane podziękowanie jest okraszone magnesem, co świadczy że będzie nie tylko ozdoba oraz pamiątka, ale także użyteczna w każdej kuchni rzecz. Continue reading „Ręcznie zdobione podziękowania dla gości – komunia”

Pięknie wykonane podziękowania dla gości na chrzest

To właśnie dzięki stworzonym przez nas eleganckim podziękowaniom dla gości każdy chrzest będzie jeszcze o wiele bardziej ponadprzeciętny. Wybierając taką pamiątkę daje się własnym gościom piękną ozdobę i funkcjonalny magnes na lodówkę za jednym zamachem. Opisujemy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka bądź serca z personalizacją.

Chrzest tanie zaproszenia

Każde zaproszenie jest dokładnie wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanego kawałka drzewa, to właśnie dzięki czemu można mieć pewność, iż goście będą w rzeczy samej zachwyceni oraz z radością umieszczą otrzymany upominek na swojej lodówce. To interesująca rzecz w niskiej cenie! Continue reading „Pięknie wykonane podziękowania dla gości na chrzest”

Personalizowane podziękowania dla gości na roczek – sklep

Nasza idealna oferta została wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach malucha. Żeby jeszcze odpowiedniej upamiętnić to ważne wydarzenie – warto dać coś, co będzie od razu przywoływać na myśl świętowany roczek. Ta koncepcja jest do perfekcji odwzorowana w naszych zdobieniach. Zyskają okazjonalnego charakteru to naturalnie dzięki personalizacji.

Urodziny podziękowania tanie

Pieczołowicie naniesiemy na dekoracje przesłane nam imię dziecka oraz datę urodzin. Do tego prosimy o podanie numeru motywu, który mamy umiejscowić. Continue reading „Personalizowane podziękowania dla gości na roczek – sklep”

Pierwsza komunia i podziękowania dla gości

Każde dziecko chce, aby jego Pierwsza Komunia była dniem udanym, szczególnym i pełnym przyjemnych wspomnień. Podczas uroczystości warto pamiętać nie tylko o gwieździe tego dnia, lecz również o przybywających gościach. Spersonalizowane podziękowania dla gości na komunię wykonane z drewna na pewno wywołają korzystne emocje.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na zademonstrowanie, jak są dla nas istotni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to rewelacyjny, użyteczny i równocześnie skromny upominek, który na sto procent wywoła uśmiech na twarzy przybyłych gości. Aby mogli Państwo wręczyć magnesy w czasie uroczystości, do każdego podziękowania dodajemy za darmo dekoracyjną, barwną kopertę (do wyboru trzy kolory: szary, niebieski bądź różowy).

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Serduszka hand made jako podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to sympatyczny sposób na podkreślenie obecności rodziny oraz bliskich oraz okazanie wdzięczności za wspólne uczczenie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa indywidualne podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – drobny upominek, który nie tylko sprawi zadowolenie krewnym, ale również będzie olśniewającą pamiątką z dnia imprezy.

Trwałe, drewniane podziękowania dla gości na chrzest to możliwość stworzenia spersonalizowanego upominku, który równocześnie stanowi idealną dekorację. Do każdego magnesu dodajemy też elegancką kopertę dostępną w trzech barwach – szarym, niebieskim czy też różowym.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Wyjątkowe podziękowania dla gości

Świętowanie pierwszego roku życia dziecka żąda bezprecedensowej oprawy. Jeśli pragniecie podziękować przybyłym na uroczystość gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to uroczy prezent, który zaznaczy jak znacząca jest ich obecność i sprawi im ogromną radość.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo zostanie w ich pamięci. By nadać podarkowi jeszcze bardziej zgrabny ton, do magnesu dodana jest koperta w wybrany odcieniu – różowym, niebieskim czy też szarym.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl